RYTMIK

RYTMIK

Publikováno: 7.9.2023 Autor(ka): Klára Sieglová
Vážení rodiče, 
 
od dnešního dne je možné přihlašovat se na kroužky společnosti Rytmik pro školní rok 2023/24! ? Na jaké kroužky se můžete ve Vaší škole těšit?
  • Vědecko - environmentální kroužek (pondělí 14:15 - 15:15) - lektorka Iveta Vaňková
  • Street dance (čtvrtek 16:30 - 17:30) - lektorka Natálie Plassová
Lektorka Ivet je velmi všestranným člověkem - kromě zájmu ve vědeckých disciplínách má ráda také sport a ve volném čase vytváří výukové materiály a hry pro děti školního a předškolního věku. Lektorka Naty je mladá a energická slečna, která se profesně realizuje v mateřské školce. Své taneční a rytmické vlohy teď bude předávat dětem ve Vaší škole. Máte se na co těšit! :)
 
 
Organizační informace:
  • Kroužky startují v týdnu od 9. 10. 2023.
  • Dítě je přihlášeno na dobu jednoho pololetí (= 13 lekcí).
  • Základní cena našich kroužků je v tomto školním roce nastavena na 1 380 Kč/pololetí (u angličtiny 1 480 Kč). Případné navýšení je dáno náklady na pronájem učeben a tělocvičen. Nákladem nad rámec základního kurzovného může být příspěvek na materiál (převážně u výtvarných kroužků) či na nákup učebnic.
  • Kapacita většiny kroužků je z hlediska zachování kvality omezena na 12 dětí. V případě sportovních kroužků může být navýšena. Logopedické kroužky bývají po dohodě s lektorem rozděleny dále na menší skupinky.
  • Vrácení části kurzovného je možné v případě nadpoloviční absence (alespoň 7 lekcí) z důvodů doložených lékařskou zprávou.
V případě jakýchkoli dotazů či nejasností mě neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit na Vaše děti! :)
S pozdravem

--

Ing. Karel Vlasák
Ředitel regionální pobočky Mělník
Rytmik Kroužky
 
Tel.: +420 607 815 677
E-mail: k.vlasak@rytmik-krouzky.cz